:: Pomoc - Giełda Motoryzacyjna

Jak się zalogować?
Aby zalogować się w serwisie Giełda Motoryzacyjna, należy być zarejestrowanym na forum Ford Club Polska. Logujemy się, podając identyczne dane (tj. login oraz hasło) takie jak na forum dyskusyjnym. Jeżeli pierwszy raz odwiedzasz nasz serwis i nie jesteś zarejestrowany na naszym forum, kliknij tutaj i dokonaj rejestracji.

Jeżeli zapomniałeś(aś) hasła, skorzystaj z przypomnienia (adres email należy podać identyczny z podanym przy rejestracji).

Jak dodać ogłoszenie?
Przede wszystkim aby dodawać ogłoszenia należy być zalogowanym.
Ogłoszenie dodajemy w 5-ciu krokach :

- Akceptacja regulaminu
- Wybranie kategorii głównej
- Wypełnienie formularza - tutaj podajemy treść ogłoszenia
- Dodanie zdjęć
- Zatwierdzenie ogłoszenia.

Uwaga! Prosimy, aby po każdym przejściu do następnego kroku, nie wracać do porzedniego (używając polecenia "Wstecz"). Wszystkie ew. pomyłki przy wypełnianiu formularzy, będzie można wyeliminować, już po dodaniu ogłoszenia, z poziomu własnego konta.

Jak dodać zdjęcia?
Do ogłoszenia, możemy dodać maksymalnie 5 zdjęć.
Zdjęcia dodajemy przez kliknięcie, przy każdym polu lokalizacji zdjęcia, przycisku "Przeglądaj" i wskazaniu go na swoim komputerze. Zdjęcia zostaną skopiowane z Twojego komputera na nasz serwer i przypisane do Twojego ogłoszenia.

Prosimy, by każde zdjęcie nie przekraczało rozmiarem 200 kb.

Status ogłoszenia
W naszej giełdzie motoryzacyjnej, każde ogłoszenie posiada swój status, który można dowolnie zmieniać z poziomu swojego konta.
Status AKTYWNY - oznacza, że dane ogłoszenie jest emitowane na naszych stronach.
Status NIEAKTYWNY - oznacza, że emisja danego ogłoszenia jest wstrzymana.
Standardowo każde nowo dodane ogłoszenie ma swój status ustawiony na nieaktywny.

Do czego służy Moje konto?
Moje konto to swego rodzaju panel administracyjny, dzięki któremu można dowolnie modyfikować swoje uprzednio dodane ogłoszenia, zmieniać ich status, jak również usuwać.

Copyright © 2007. fordclubpolska.org