Ogłoszenie


dodano : 04-08-2019
kategoria : Samochody » Osobowe
Ford Focus
silnik 1.0 Ecoboost
rocznik 2013
wersja Titanium, hatchback
przebieg 111.400 km
kolor Czarny

Wyposażenie
Samochód jest w wysokiej wersji wyposażenia Titanium (m.in. zapalanie przyciskiem, tempomat, system auto-stop, dwustrefowa automatyczna klimatyzacja, automatyczne wycieraczki, wszystkie szyby opuszczane elektrycznie, itp.). Dodatkowo, ponad standardowe wyposażenie dla wersji Titanium, mój egzemplarz ma jeszcze fabrycznie zamontowane radio Sony z systemem nagłośnienia z 6 głośnikami. Oczywiście jest możliwość odtwarzania muzyki z telefonu poprzez Bluetooth. Radio działa też jako zestaw głośnomówiący, łączący się z telefonem również przez Bluetooth. Jest też system "Ford Sync" z możliwością obsługi radia i telefonu poprzez wydawanie komend głosowych. Oprócz tego przy zakupie zainstalowałem też w salonie Forda autoalarm.

Opis
Auto nigdy nie brało udziału w żadnej kolizji/wypadku. Było na bieżąco serwisowane i jest w dobrym stanie technicznym - sprawdzone przez dealera, który może je przyjąć ode mnie w rozliczeniu, ale wiadomo, że bardziej opłaca mi się sprzedać bezpośrednio. Przegląd techniczny ważny do czerwca 2020, ubezpieczenie OC też tak samo. Niedawno wymieniony olej w silniku i filtr oleju.

Uwagi
Cena do negocjacji w pewnym zakresie. Mogę w ramach oczekiwanej przeze mnie kwoty dorzucić (bez dopłaty) komplet zimowych opon Goodyear Ultragrip 9 w bardzo dobrym stanie. TEL. 604 62 72 72

 Cena 32 500 PLN

Kontakt
Szczecin (woj. zachodniopomorskie)
Sprzedający : m_ja
Ostatnia modyfikacja : 04-08-2019 18:57 Wyświetleń : 78

Copyright © 2012 fordclubpolska.org